pirmdiena, 2012. gada 2. jūlijs

Leggings are not pants!

Nespēju izdomāt, kas no visām lietām būtu tāda ievērības cienīga, ar ko sākt visu šo stāstu. Varēju rakstīt kaut ko nejauku,bet tas neko labu par mani neliecinātu. Varu arī rakstīt superjaukasmīļas lietiņas,kas ,manuprāt, arī nekas diži labs nebūtu. Tāpēc pirmie divi stāsti būs par to,kā manai gaumei nesimpātiskas lietas pārtop par simpātiskām, ja vien atrod pareizo pieeju vai pareizo variantu.

Es pilnīgi piekrītu gadījumos,ka legingi ( tas vārds šķiet sasodīti dīvains,kad viņu latvisko ) nav izmantojami kā bikses, bet šajā gadījumā runa iet par tiem,kas ir viegli caurspīdīgi vai absolūti ne-interesanti un tikai izceļ neesošās vai esošās sievišķīgās formas.
Bet ja runa iet par tiem, kas līdzinās mākslas darbiem? Tiem manā galvā ir dota zaļā gaisma bikšu aizstāšanai. Ar to arī tos apsveicu.

Lūk arī daži izcili piemēri:

BlackMilk pienākas vislielākais plusiņš no manis!(vēl gardumi )

Protams, mūsu pašu LV dārgumi no QooQoo:


 ( gribu vēl!  )

Arī ASOS daudz neatpaliek, piedāvājot visdažādākos veidus kā lauzt "legingiNAVbikses" priekšstatu.Katrā ziņā viss nav tik bezcerīgi kā liekas,ir tikai jāprot rakt (interneta dzīles nevis zemi) un tad var pavisam veikli tikt pie kaut kā izskatīgāka kā parastajiem-melnajiem-mazliet-caurspīdīgajiem!Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru